Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np37443/domains/puistevill.ee/public_html/system/database/mysql.php on line 6
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/np37443/domains/puistevill.ee/public_html/system/database/mysql.php:6) in /home/np37443/domains/puistevill.ee/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/np37443/domains/puistevill.ee/public_html/system/database/mysql.php:6) in /home/np37443/domains/puistevill.ee/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/np37443/domains/puistevill.ee/public_html/system/database/mysql.php:6) in /home/np37443/domains/puistevill.ee/public_html/index.php on line 179Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/np37443/domains/puistevill.ee/public_html/system/database/mysql.php:6) in /home/np37443/domains/puistevill.ee/public_html/system/library/currency.php on line 45 ESITA TELLIMUS M3-HIND koos paigaldusega Termex

Tasuta konsultatsioon ja kohaletulek üle Eesti

ESITA TELLIMUS M3-HIND koos paigaldusega Termex
  • ESITA TELLIMUS M3-HIND koos paigaldusega Termex
  • ESITA TELLIMUS M3-HIND koos paigaldusega Termex
  • ESITA TELLIMUS M3-HIND koos paigaldusega Termex

ESITA TELLIMUS M3-HIND koos paigaldusega Termex

M³ Hind: 23.70€
Kuupmeetri hind koos paigaldusega
Tootja: Termex
Mudel: Tselluvillad
Sisestage ruumi pindala (m²):

Valige Kihi paksus

* Puistevilla paksus:
VILLA JA VILLA PAIGALDUSE TELLIMISE ÕPETUS:
  • 1) Sisestage ruumi pindala m² (Laius*Pikkus=m²)
  • 2) Valige puistevilla kihi paksus
  • 3) Vajutage LISA OSTUKORVI nupule
  • 5) Teid suunatakse edasi ostukorvi, kus näete enda tellimuse maksumust
*Hind sisaldab 1 kuupmeetrit(m³)

*Tellimuse hind sisaldab paigaldust


Termex tselluvill on kõrge kvaliteetne soojustus materjal elumajadele ja muudele hoonetele põrandal, seintes ja lagedel. Materjal on toodetud vanapaberist ja kutsutakse ökovillaks tänu oma ökoloogilistele omadustele. Seda on lihtne ja kiire paigaldada igasugustesse vahedesse ja maja struktuuridesse puhudes või pritsides. Tselluvill täidab praod, augud ja vahed täpselt ja effektiivselt. Ei jäta liitekohti isegi mitte 1mm suuruseid nagu kivivill ja klaasvill. Tselluvill on paigaldaja sõbralik kuna ei põhjusta mingit naha ärritust. Peale selle on tselluvill anti allergeenne, peletab eemale putukad ja hiired (sisaldab Borax-it)!

Termex Tselluvilla omadused:

 Tselluvill on tuntud oma väga hea soojus indeksi, hingavuse, tulekindluse ja hallitamatuse poolest. Lihtne paigaldada ka isegi peenematesse pragudesse, elektrijuhtme torude ümber ja teistesse konstruktsioonidesse mida on raske soojustada!

Soojus juhtivus:
 Tselluvill on effektiivne soojustus materjal (Lambda= 0.039-0.041W/mK) Põhiline tooraine tootel on naturaalsed puidu fiiberkiud, mis annab tootele suurepärase soojusisolatsiooni võimalused, tehes toote kergeks,tiheda ja õhulise struktuuriga.

Hingavus:
 Tselluvill on Hingav soojustus materjal. Reguleerib mikrokliimaatikat, õhu sisaldus tselluvillas on 85-92%, suurim osa sellest paikneb tselluvilla poorides.

Tulekindlus:
 Tselluvill tõkestab tule levikut majas omades ka tuld tõrjuvat ainet boor hapet, mis ainult ei peata tule levikut vaid tselluvilla temperatuuri tõustes vallandab see seotud vee kustutades tuld! Termex tselluvill vastab tulekindlus klassi nõuetele B1 vastavalt DIN 4102-le.

Niiskus reguleerimine:
 Maja mis on soojustatud Termex tselluvillaga ei vaja niiskustõkke pabereid, et tõkestada kondenseerunud vett! Naturaalse niiskuse reguleerimine on tselluvillale omane. Tselluvilla toormele on omane omandada ja eraldada niiskust ilma, et see muudaks soojustuse omadust!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Andmed
Soojusjuhtivus Soojuspidavus 0,037-0,041W/mK
Tehnilised andmed 13kg/pakk väljastab 0,3-0,5/m3 - Ülemine kiht: 2,0-2,6 pakki /m3 - Alumine kiht: 2,7-3,0 pakki /m3
Müük Müüakse koos paigaldusega. Aparaadiga paigaldamine
Mõõtmed 40*40*80 Kaal: 13kg
Kokkusobivad tooted
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/np37443/domains/puistevill.ee/public_html/system/database/mysql.php:6) in /home/np37443/domains/puistevill.ee/public_html/catalog/controller/module/kulercp.php on line 14

Telli kohe

Paigaldame ainult Tootja poolt ette nähtud pakendatud tooteid. Kindel kvaliteet alates 2005 aastast.

Küsi nõu meie spetsialistide käest.

HELISTA: +372 5061571

KIRJUTA: info@puistevill.ee

Puistevill