Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/np37443/domains/puistevill.ee/public_html/system/database/mysql.php on line 6
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/np37443/domains/puistevill.ee/public_html/system/database/mysql.php:6) in /home/np37443/domains/puistevill.ee/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/np37443/domains/puistevill.ee/public_html/system/database/mysql.php:6) in /home/np37443/domains/puistevill.ee/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/np37443/domains/puistevill.ee/public_html/system/database/mysql.php:6) in /home/np37443/domains/puistevill.ee/public_html/index.php on line 179Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/np37443/domains/puistevill.ee/public_html/system/database/mysql.php:6) in /home/np37443/domains/puistevill.ee/public_html/system/library/currency.php on line 45 Tuulesuunajad

Tasuta konsultatsioon ja kohaletulek üle Eesti

Tuulesuunajad

Tuulesuunajate eesmärgiks on juhtida tuul samasuunaliselt sarikatega villast vähemalt 15-25 cm kõrgemale. Tuulesuunajateks võib kasutada tavalist impregneeritud pappi, mida on kerge paigaldada ja kinnitamiseks piisab ainult klambripüssist ja klambritest või suurema peaga naeltest ja haamrist.

 Tuulesuunajad on kergesti paigaldatavad ka ebastandardsete sammudega sarikate vahele. Paigaldage plaat vastavalt sarikatevahelisele vabale ruumile (kas lühem või pikem külg risti sarikatega), nii et plaat kataks ära sarikate vahelise osa ja plaatide kinnituseks vajaliku 90° ärapööratava kinnitusosa, mille kogupikkus on vähemalt 8-10 cm (mõlemale plaadi poole 4-5 cm).

 Kui plaadi ääred keerata ära 90° sissepoole, saab plaadi sarikate külge kinnitada. Tuulesuunajaid ei tohiks paigaldada vastu katuse põhikonstruktsioone. Tuulesuunaja ja aluskatte vahele või tuulesuunaja ja muu järgneva katusekonstruktsiooni vahele peab jääma piisav ruum tuulutusõhu liikumisele.

 Tuulesuunaja on täiendavaks kaitseks puistevilla paigaldusel, et vill ei pudeneks äärtest tuulutuskasti. Tuulesuunaja peab liibuma tihedalt konstruktsiooni vastu. Tuuletõkkeplaatidest tehtud tuulesuunajate puhul kasutage plaatide paigaldamisel omavaheliste ühenduskohtade liitmisel ilmastikukindlat neutraalsilikooni.

 Kui seina tuuletõke ei ulatu katuse ääres piisavalt kõrgele, pikendage seda sobiva tuuletõkkeplaadiga vähemalt 100 mm üle planeeritava lisasoojustuse tasapinna. Tuuletõkke ülemise ääre ja katusekile vahele jätke 30-50 mm tuulutusvahe. Kui katuse ääres ei ole piisavalt ruumi lisasoojustuse tarvis, paigaldage vahelaele vastavalt rohkem villa.

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/np37443/domains/puistevill.ee/public_html/system/database/mysql.php:6) in /home/np37443/domains/puistevill.ee/public_html/catalog/controller/module/kulercp.php on line 14

Telli kohe

Paigaldame ainult Tootja poolt ette nähtud pakendatud tooteid. Kindel kvaliteet alates 2005 aastast.

Küsi nõu meie spetsialistide käest.

HELISTA: +372 5061571

KIRJUTA: info@puistevill.ee

Puistevill